Čo všetko dokáže sila vášho podvedomia :) vznik Snového ateliéru

Príbeh o tom ako vznikla myšlienka Snového ateliéru

Príbeh tohto online ateliéru začína v jedno zimné ráno, keď som sa prebudila s nádherným pocitom. Vstala som z postele a prežívala neskutočný kľud na duši a ani som nechápala prečo… 🙂

Pripravovala som kávu, a rozmýšľala čo si dám k raňajkám. Práve prebiehala obyčajná sobota, takže neprišiel bežný zhon pred odchodom do práce a ja som mala šancu skúmať a naplno prežiť môj dobrý pocit.

Mávala som problém so zlými snami a nedobrým spánkom a snažila som sa s tým nejako bojovať.

Preto som bola strašne rada, že namiesto snov o zrade a osamelosti, čo dokonca konci sveta (áno o konci sveta sa mi snívalo niekoľko zaujímavých snov!) sa mi konečne začínajú snívam krásne a kľudné sny.

Čistý vzduch, potok a starobylý múr

Tento sen však bol v niečom úplne iný. Nielen že bol krásny, s pekným rozuzlením, ale bol neskutočne živý a pravdivý. Mala som v ňom svoj vlastný ateliér v záhradke pod veľkým stromom. Okolo môjho ateliéru prúdil potôčik a počula so tam spev vtákov.

Mala som tam neskutočný kľud a pohodu a od okolia ma chránil starobylí múr z tehál. Práve som po ňom prevádzala moju kamarátku a vďaka potôčiku a stromom tam bol neskutočne čistý vzduch.

Vzdychla som si ách..

kiežby to nebol len sen a vravela si, že na takéto miesto nemám ani peniaze ani skúsenosti. Užila som si však naplno ten dobrý pocit a bola rada, že konečne ma navštívili pekné sny.

Youtube poklady

O dva dni neskôr som si púšťala k tvoreniu príprav do práce hudbu z YouTube. Púšťam si veľakrát mixy rôzneho druhu – sami možno viete ako to človeka rozveselí a podporí, keď si pustí tanečný hudbu.

Nejako som sa pri práci zabudla a pustilo sa mi video, kde na mňa rozprávalo mladé dievča niekde z Austrálie s veľmi príjemným hlasom. Bola ilustrátorka. Zvuk jej hlasu ma postupne nabádal aby som pozrela o čom to vlastne hovorí.

A keď som to videla zastavilo sa mi srdce a nechápala som čo sa to deje.

Ateliér, ktorý si vytvorila bol na vlas rovnaký ako ten v mojom sne!

Vo videu mladá autorka vlastne rozprávala ako sa jej podarilo, vybudovať si svoj malý ateliér, kde tvorí a je to jej kancelária. Veľmi ma oslovilo to, že také mladé dievča si splnilo sen. Sama som si vravela, že ja na tom nemám veď vlastný ateliér si zaslúžia len vyslúžili umelci, ktorý majú skúsenosti…

Náhoda?

Môže cookies reklama pracovať aj s vašimi snami? 😀

Nemyslím, cítila som sa ohromená a vravela som si, to sa určite nestalo len tak.

Vždy som podvedome snívala o to mať vlastný ateliér – kde maľujem veľké obrazy, tvorím ilustrácie, vyvolávam si fotky a je to moje miesto na tvorenie. Kým sa mi tento sen splní a nájdem si to správne miesto, kde by mohol byť rozhodla som sa, že si založím blog – na tomto mojom sne budem zatiaľ pracovať ONLINE .

Ak náhodou máte pocit, že vám niečo v živote chýba a všemožnými spôsobmi sa snažíte to nájsť a nejde to, nebojte sa. Snažte sa poslúchať svoje podvedomie a svoje inštinkty. Lebo vaše telo  vaša myseľ vie najlepšie, čo je pre vás a kam sa máte v živote posúvať.

Ja som nikdy nečakala, že mi moja myseľ takto pomôže a som za to neskonale vďačná – že mi ukázala, čo je vlastne mojim snom a kam by sa môj život mal uberať.

Preto budem rada, ak ma v tomto môjho online umeleckom ateliéry podporíte likeom, zdieľaním alebo len milým slovom.

Lebo toto je doslova „môj sen„ 🙂

vaša  Miška

Michaela Mikitová
Som večný snílek a vytváram anglické omáľovanky, ktoré pomôžu vašim deťom zabaviť sa pri učení angličtiny, podporia ich fantáziu. Mojím cieľom je aby sa vaše deti pri učení angličtiny bavili, vytvárali si šťastné asociácie a nebáli sa byť kreatívne..  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.