Môj úplne prvý článok :-)

Prečo som sa vlastne rozhodla aj ja písať blog? 🙂

     Práve sedím v kaviarni v pohodlnom kresle a mojím spoločníkom je malé kapučíno z kokosového mlieka a postarší počítač, ktorý so mnou prežil niekoľko rokov cestovania a štúdia. Aj keď vlastne „len“ sedím …vykročujem ďaleké kilometre zo svojej komfortnej zóny.

     Vítam Vás vo svojom osobnom online priestore! Rada by som využila na to aby som vytvorila …môj výtvarný blog. Blog – o maľovaní, farbách inšpiráciách, umelcoch…  a prečo som sa vlastne rozhodla písať blog? Môj PRÍBEH a moje PREČO si môžete prečítať nižšie.

Ako to všetko začalo?

Prečo som si vlastne vybrala tému maľovania a umenia?

Vždy som rada cestovala, maľovala, milovala som navštevovanie umeleckej základnej školy (mám vychodený 1. aj druhý stupeň a bola to neskutočná jadza) Každý pondelok keď som išla do spoločnosti Zuškárov, mala som pocit ako keby som na 3 hodiny zabudla na celý svet. Spolu s spolužiakmi sme spolu rástli a poznáme sa od našich 6 rokov.

Preto som sa rozhodla študovať výtvarné umenie a angličtinu.

V jeden moment počas štúdia medzi prednáškami, a prípravami na skúšky za nami prišla jedna úžasná pani profesorka. Ledabolo nám oznámila, že sa môžeme zúčastniť erazmus intership. Ostatných to veľmi nezaujímalo ale s jednou spolužiačkou sme sa na seba pozreli a vedeli sme, že túto možnosť chceme určite využiť.

Moje prvé písanie blogov a článkov

Po skončení školy moje kroky viedli na erazmus stáž do Prahy, kde sa aj momentálne nachádzam. Skončili sme s tou istou kamarátkou v malebnom malom ateliéri na Vinohradoch. Učili sa v ňom maľovať 3-ročné detičky aj ich 70 ročných starých rodičov.

Popri mnohých skúsenostiach v učení a maľovaní, rôznych pokusoch našou úlohou bolo napísať pár článkov na blog. Veľmi ma to nelákalo, veď práce sme mali vyše hlavy… ale skúsila som to.

A odvtedy?

           Snívam o písaní vlastných blogov o umení a maľovaní, cestovaní, angličtine a všetkého možného.. nechajte sa prekvapiť. Nikdy som netušila, že by ma to mohlo tak baviť.

Aké témy môžete nájsť na blogu?

Sama som zvedavá kam ma táto cesta povedie, ale už teraz sa teším, čo spolu s vami vytvorím.

Vaša Miška 🙂

Michaela Mikitová
Som večný snílek a vytváram anglické omáľovanky, ktoré pomôžu vašim deťom zabaviť sa pri učení angličtiny, podporia ich fantáziu. Mojím cieľom je aby sa vaše deti pri učení angličtiny bavili, vytvárali si šťastné asociácie a nebáli sa byť kreatívne..  Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.